00:54
  • وضعیت بازار
  • بسته
  • شاخص کل
  • ۳۸۴،۰۹۹.۶
   ۷،۰۸۷.۰۸
  • ارزش بازار
  • ۱۴،۰۰۰،۸۱۵ میلیارد ریال
  • آخرین معامله
  • ۱۳۹۸/۱۰/۱۱    ۱۳:۳۲
سؤالات متداول

1-کد فعالسازي ارسال نشده است.

کد فعالسازي براي شماره موبايلي که در هنگام ثبت ­نام ذکر کرده ­ايد ارسال مي ­شود، گاهي به علت تأخير مخابرات و يا سرويس ­دهنده پيام­ کوتاه تأخير در ارسال پيش مي­ آيد. در صورت درخواست مجدد کد فعالسازی و عدم دریافت کد، نام کاربری خود را در بخش پشتیبانی ثبت نمایید.

2-ایده‌هايم ثبت نمي­شوند.

حساب شما به دليل عدم وارد کردن کد فعالسازي غيرفعال شده است. در مواقعي که شماره موبايل خود را در اطلاعات پروفايل تغيير دهيد نيز اين اتفاق رخ مي ­دهد. کد فعالسازي جديد در حين تغيير شماره­ تان به صورت پيام ­کوتاه ارسال مي­شود. از سايت خارج شده (توسط دکمه خروج در گوشه سمت چپ بالاي صفحه) در حين ورود مجدد پس از ارائه نام کاربري و رمز عبور، کد فعالسازي درخواست مي­ شود. پس از وارد کردن کد، حساب شما فعال مي­ شود.

3-در هنگام ثبت ایده، خطاي "نشست شما به پايان رسيده است دريافت مي­کنم."

زمان فعال بودن حساب شما به پايان رسيده است. از سايت خارج شده و مجدداً با ارائه نام کاربري و رمزعبور وارد شويد.

4-ایده‌هايم پاک مي­شوند.

پست هايي که طبق قوانين سايت نباشند حذف مي شوند:

پست‌هايي که با الفباي فارسي نگارش نشوند.

ارسال پست هاي تکراري، بيش از حد منفي و يا مثبت بدون اطلاعات،

وجود عکسهاي غير مرتبط در پيوست پست ها

تبليغات

هرگونه تلاش کاربران براي جهت دهي و يا جوسازي

پست نامربوط به بازار سهام و اقتصاد

پست حاوي توهين، شايعه­ پراکني و افترا

جوسازي­ ها عليه و يا له سهام بدون ارائه دلايل مشخص و منبع

شکايت تعداد مشخصي از اعضاي سايت

استفاده نابجا از نام نمادها براي پست بي­ ارتباط با آن

5-حساب کاربري من غيرفعال شده است.

حساب کاربری اعضا غیر فعال نمی‌شود. تنها در صورت عدم رعایت قوانین سایت، دسترسی ثبت ایده برای مدت مشخص مسدود می‌شود. ممکن است به علت ورود اشتباه رمز عبور بیش از 3 مرتبه، حساب شما قفل شده باشد. در این موارد در قسمت پشتیبانی سایت با ذکر نام کاربری، مشکل خود را مطرح نمایید.

6-پست ­ها بصورت اتوماتيک در صفحه سهام ­توئيت درج نمی­‌شود و براي ديدن پست­ هاي جديد نياز به رفرش صفحه وجود دارد.

در اين مواقع صفحه را بصورت کامل با فشار دادن همزمان دکمه هاي Ctrl+f5 بروزرساني کنيد، همچنين اگر تعداد زيادي صفحه سهام  ياب در براوزر داريد آنها را ببنديد. همچنين توجه کنيد دکمه توقف را در پايين صفحه انتخاب نکرده باشيد که حالت اتو رفرش را غيرفعال ميکند.

7-پيام ­های کوتاه سيستم مديريت سبد سهام (نسخه پرو سايت) ارسال نمی‌شود.

در هنگام تعريف پرتفوي جديد يک گزينه با عنوان "ارسال ارزش پرتفوي از طريق SMS" موجود است که حتماً آن را انتخاب کنيد، اگر انتخاب نکرده ­ايد يک گزينه ويرايش کنار نام پرتفوي هست که مي ­توانيد بعداً نيز آن را فعال کنيد. همچنين پيام­ها براي شماره موبايلي که در پروفايل ثبت کرده ­ايد ارسال مي­ شود اگر شماره مورد نظر براي پيام هاي تبليغاتي مسدود باشد شما پيام­هاي ما را دريافت نمي­ کنيد. در اين موارد يا شماره خود را از طريق پروفايل (گوشه سمت چپ بالاي سايت) تغيير دهيد و يا محدوديت شماره خود را رفع نماييد.

8- نحوه نوشتن ايده جديد چگونه است.

قسمت درج ايده جديد در بالاي صفحه همه تاپيک­ ها و صفحه کاربران موجود است، پس از نوشتن متن دکمه ارسال را کليک کنيد. در صورتي که قصد پاسخ در پست اصلي ديگران را داريد، زير نظرات يک قسمت خالي با عکس شما وجود دارد پس از درج نظرتان Enter را بزنيد.

قرار دادن # قبل از نام تاپيک، پست شما را در صفحه آن تاپيک درج مي­کند.

قرار دادن @ قبل از نام کاربري يک فرد، براي اشاره به آن کاربر بکار مي­ رود و پست مربوطه را جهت اطلاع آن شخص در صفحه کاربر مورد نظر درج مي­ کند.

9- تاپيک چيست

تاپيک ­ها موارد قابل بحث در سايت شامل نمادها، گروه ­ها و کلمات مرتبط به حوزه بازار سرمايه هستند که با #(نام تاپيک)، به عنوان مثال #کارگزاري در پست­ها مشخص مي ­شوند. از طريق قسمت جستجو در سمت راست بالاي صفحه و کليک روي #(نام تاپيک) در پست­ها مي ­توان به صفحه آن تاپيک مراجعه کرد.

10-نحوه تغيير تصوير حساب کاربري.

 در گوشه سمت چپ بالاي صفحه روي نام کاربري تان کليک کنيد تا به صفحه شخصي خود برويد. سپس برروي دکمه تغيير تصوير کليک کرده و عکس خود را آپلود نماييد.

11- چگونه کلمه عبور خود را تغيير دهيم؟

 در گوشه سمت چپ بالاي صفحه از منوي کشويي، وارد پروفايل کاربري خود شويد. بر روي تب کلمه عبور کليک کرده، کلمه عبور جديد را وارد کرده و ذخيره نماييد. 

12-رمز عبور، نام کاربری و یا هر دو را فراموش کرده ام.

  در قسمت ورود به سايت، وارد قسمت "نام کاربری و کلمه عبور را فراموش کرده ايد؟" شده و آدرس پست الکترونيکی و یا شماره موبایل مرتبط با حساب خود را در محل تعيين شده وارد کنيد. کد بازیابی به همراه نام کاربری برای شما ارسال می‌شود. در همین قسمت نام کاربری و کد بازیابی را وارد کرده و رمز عبور جدیدی برای حساب خود تعریف نمایید.